Võrkaed on  meie aedade hulgas kõige soodsamaks lahenduseks, millega näiteks kiiresti ja mugavalt krunte eraldada. Neid kohti, kus esmatähtis on korrektsus ja soodne hind, on tegelikult palju rohkem. Mõned näited: pargid, mänguväljakud, maamajad, tööstushooned, staadionid,  koolimajad ja väga paljud teised avalikud hooned.

Paigaldame kahte tüüpi võrkaeda. Punutud võrguga aed on tuttav juba aastakümneid. Veidi uuem on keevisvõrgust aed. Olles piisavalt õhuline ja nn. läbipaistev, sulandub see hästi looduskeskkonda, samamoodi nagu paneelaedki.

Võrkaed

Kaks peamist põhjust, miks valida võrkaed

SOODNE HIND

Võrkaed on aia tüüp, mida võrreldes mõte teise aiaga on märgatavalt soodsam ehitada. Oluline on ka see, et võrkaia materjalid on mõistliku hinnaga.  Selle paigaldus on lihtne ja kiire, muutes selle hinna üheks soodsaimaks.

VÄHE HOOLDUST

Võrkaed on väga ilmastikukindel. Mõlema viimistlusega: kuumtsingitud (halli tooniga) ja tsingitud PVC kattekihiga aiad (rohelise tooniga – RAL6005)  taluvad hästi kõiki meie aastaaegu.

Korralikult paigaldatud võrkaed nõuab vähe hooldust, vajades vaid mõne aasta järelt pingutamist.

Füüsilise koormuse, näiteks lumekoormuse ja koera turnimise, tulemusel võib aed välja venida.  Punutud võrkaeda saab pärast pingutada selleks paigaldatud traatide kaudu, kuid keevisvõrkaial pingutatakse võrku spetsiaalsete pingutustangidega. Tugevam niisuguste koormuste suhtes on paksema traadiga aed ja väiksema võrgusilmaga võrk.

Meie paigaldatavad võrkaiad algavad 2,5 mm. läbimõõduga traadist ja 50 x 50 mm. võrgusilmast. On olemas ka 2,2mm traadiga võrke, aga neid me ei julge soovitada – pigem sobivad need ajutise aiana.

Võrkaedade ehitus üle terve Eesti

Võrkaedade ehitust pakume kõikjal Eestis. Teostatud töödele anname kolmeaastase garantii!

Kui aedade ehitus tundub teile kallis, siis pöördu meie poole, sest saame sulle pakkuda kvaliteetseid piirdeaedu mõistliku hinnaga.

Hinnapäringule kiire vastus

Selleks, et saaksime sulle hea pakkumise teha, võta meiega ühendust ja saada hinnapäring aadressil info@aiacentrum.ee või helista telefonil +372 5258 076. Vajadusel tuleme kohale, vaatame objekti üle ja leiame koos kohapeal sulle sobiva lahenduse. See on loomulikult tasuta.

Vaata lisaks veel ka neid materjale: