Piirdeaiad kaitsevad selle omanikku kutsumata külaliste eest. Korralikult ehitatud ja paigaldatud piirdeaiad võimaldavad nautida aiaelu vaid oodatud külalistega. Niisugusesse aeda võib südamerahuga saata ka pisemad pereliikmed või lemmiklooma. Piirates ka laste mänguala, võib end terrassile mõnuga ajakirja lugema unustada või süümepiinadeta tööhoogu sattuda.

Sobivad piirdeaiad summutavad vajadusel müra, varjutavad ebasobivad vaated ja ülearused silmapaarid.

Piirdeaiad

PIIRDEAIAD: Kas valida puit- võrk-, paneel- või metallaed?

Laiemalt nelja aialiigi hulgast valikut tehes arvesta maja stiili ja ümbritsevaga. Piirdeaeda planeerides on kasulik läbi kaaluda, kas vajad kaitset müra ja tuule eest, või varju üleliigsete silmapaaride ja ebasobivate vaadete eest. Või vastupidiselt, soovid et see oleks vaid minimaalselt nähtavaks tähiseks ja ei häiriks avaraid vaateid?

PLANEERI JA MÕTESTA

Kui maja asub teiste kõrval, alusta jalutuskäigust kodutänaval. Kasulik on  arvestada naaberaedade stiilide ja toonidega, nii täiendab tulevane aed tervikut, mitte ei lõhu. Kui naabreid pole, siis peab piirdeaed sobima vaid oma maja ja kõrvalhoonete stiiliga.

Tiheda liiklusega tänava äärde on otstarbekas paigaldada vaadet varjav ja müra summutav aed. Parima tulemuse niisuguses piirkonnas pakub kahekordse laudisega puitaed.  Vundamendi ehitamine pikendab märkimisväärselt piirdeaia eluiga. See takistab niiskuse imendumist lippidesse.

Võrk- ja paneelaiad on läbipaistvamad, sobides privaatsemasse piirkonda, või kohti, kus privaatsus pole esmatähtis nagu kooli või staadioni ümbritsemine. Ka sobivad need eraldama krunte. Privaatsust siin saab suurendada haljastusega – hekkide, põõsaste ja lilledega.  Võrkaed ei poolita oma ja võõrast territooriumit väga silmatorkavalt, seega säilib avarus.

Avalike hoonete ümber, kus privaatsusest tähtsam on turvalisus, sobivad paneelaiad, mis on puitaedadest hinnalt soodsamad, õhulised, hooldusvabad kuid tugevad ning takistavad üle ronimist.

Meie poolt valmistatud ja paigaldatud aiad  saavad 2. aastase garantii.

Valiku tegemisel küsi nõu ka meie spetsialistidelt. Meie suured kogemused aitavad vältida nii mõndagi viga, mida omal käel piirdeaeda paigaldades tekkida võib.

Piirdeaedade paigaldus üle terve Eesti

Piirdeaiad ja selle paigaldamise teenus on valdkond, mida pakume kõikjal Eestis. Teostatud töödele anname kaheaastase garantii!

Hinnapäringule kiire vastus

Selleks, et saaksime sulle hea pakkumise teha, võta meiega ühendust ja saada hinnapäring aadressil info@aiacentrum.ee või helista telefonil +372 5258 076.

Vajadusel tuleme kohale, vaatame objekti üle ja leiame koos kohapeal sulle sobiva lahenduse. See on loomulikult tasuta.

Vaata lisaks veel ka neid materjale: