Liugvärava automaatika annab võimaluse oma väravat veelgi mugavamalt kasutada. Meie valikust leiab mudelid vastavalt kasutustihedusele. Need on mõeldud nii koduseks kui väga tiheda kasutusega asutustele, sest valikus on ka väga võimsate mootoritega mudeleid, lisaks õhkjahutusega.

Meie pakutavad väravaautomaatikad on väga nutikad – mõistagi avavad väravaid puldid. Paljudel kordadel tellitakse ka lahendus, mille korral kasutatakse GSM avanemist, st telefoniga avamist.

Liugvärava automaatika

Liugvärava automaatika omadused

Väravaautomaatika võimaldab seadistada oma värav automaatselt avanema ja sulguma pärast läbisõitu (või peale avanemist määratud aja järel). Värava kõrvale võib paigaldada vilkuri, mis näitab kaugelt kas automaatika hakkas tööle. See on hea juhul, kui värav avatakse kaugemalt. Nii on tagatud, et värava juurde jõudes on juba värav avanenud ja seega ei pea värava taga selle avanemist ootama.

Väravaautomaatika on külmumiskindel. Voolukatkestuse korral saab väravat käsitsi sulgeda ja avada. Suur pluss on veel ka see, et väravaautomaatika töötab vaikselt.

Liugvärava puhul on suurimaks sujuva töö tõrkeks see kui värav upub lumme. Halb on ka see kui lume sulades ja uuesti jäätudes võib jää sattuda värava liikuvate osade vahele. Sellised tööd ei kuulu garantii alla.

PAIGALDAME LISAKS:

  • Elektriluku
  • Elektriluku vastuse
  • Gsm juhtimise
  • Fonoluku
  • Videofono (nii mustvalgelt kui värviliselt)
  • Koodvalimise
  • Avamisnupu

Liugvärava ehk lükandvärava automaatika müük ja paigaldus üle terve Eesti

Liugvärava automaatika müük ja paigaldus on teenus, mida pakume kõikjal Eestis. Teostatud töödele anname kaheaastase garantii!

Kui aedade ehitus tundub teile kallis, siis pöördu meie poole, sest saame sulle pakkuda kvaliteetseid piirdeaedu mõistlikku hinnaga.

Hinnapäringule kiire vastus

Selleks, et saaksime sulle hea pakkumise teha, võta meiega ühendust ja saada hinnapäring aadressil info@aiacentrum.ee või helista telefonil +372 5258 076. Vajadusel tuleme kohale, vaatame objekti üle ja leiame koos kohapeal sulle sobiva lahenduse. See on loomulikult tasuta.

Vaata lisaks veel ka neid materjale: