Aiavõrk on võrkaia paigaldamisel üks olulisemaid elemente. Võrkaia ehitamiseks pakume kahte hinnalt sarnast  aiavõrku: keevisvõrku ja punutud võrku.

Aiavõrk – millest sõltub selle hind?

Aiavõrgu hind suureneb traadi paksuse suurenedes ja võrgusilma vähenedes. Samas tuleb silmas pidada, et lisaks hinnale suureneb ka aia valmistaja seisukohast oluline element – aiavõrgu tugevus.

Materjal on kuumtsingitud (halli tooniga) või tsingitud ja PVC kattega  (rohelise värvusega, RAL 6005).

Aiavõrk

Aiavõrgu tüübid

KEEVISVÕRK

Nagu nimigi viitab on seda tüüpi aiavõrk selline, kus traadid on kokku keevitatud (risti – vertikaalselt ja horisontaalselt).  Sarnaselt paneelaiale on selle võrgu silm ristkülikukujuline, enamasti mõõtmetega 100 x 50 mm. Tugevam võrk on 50×50 mm silmaga. Kuid traadi jämedus on paneelaia omast väiksem.

Meie paigaldatavad keevisvõrkaia traadid algavad 2,5 mm..

Aia paigaldamisel ei lisata pingutustraate, nagu punutud võrgu korral, seega lume raskusega või koerte turnimise korral annab võrgu ülemine serv veidike järele. Mida pehmem võrgu traat, seda lodevam ülemine serv jääb.

Aiavõrku müüme 25 m. rullidena.

PUNUTUD AIAVÕRK

Rombikujulise silmaga ja diagonaalis kulgevate traatidega aiavõrku teavad vist kõik, iseäranis hästi need, kes nõukogude aega mäletavad, siis oli see ainuke võrkaia tüüp.

Meie pakutavate võrkaedade traadi läbimõõt algab 2,0 mm.  (võrdluseks nõukogudeaegse võrgutraadi jämedus oli 3 mm.)

Hinnaklassilt on mõlemad võrkaiad sarnased.

Pakume järgmiste kõrgustega aiavõrku: 1, 1,25, 1,5, 1,75, 2, 2,5, 3 ja 4 m.

Aiavõrkude müük üle terve Eesti

Aiavõrke müüme ja paigaldame pakume kõikjal Eestis. Teostatud töödele anname kolmeaastase garantii!

Kui aedade ehitus tundub kallis, siis pöördu meie poole, sest saame sulle pakkuda kvaliteetseid piirdeaedu mõistliku hinnaga.

Hinnapäringule kiire vastus

Selleks, et saaksime sulle hea pakkumise teha, võta meiega ühendust ja saada hinnapäring aadressil info@aiacentrum.ee või helista telefonil +372 5258 076.

Vajadusel tuleme kohale, vaatame sinu objekti üle ja leiame koos kohapeal sulle sobiva lahenduse. See on loomulikult tasuta.

Vaata lisaks veel ka neid materjale: