Jalgvärav

ja muud tüüpi aia väravad on ilmselt aia kõige tähtsamad osad. Võimaldavad need ju meil mugavalt nii jalgsi kui autoga aiast väljuda ja siseneda.

Jalgvärav ja autovärav asetsevad üksteise lähistel, enamasti kõrvuti ja enne aia paigaldamist tuleks nende asukohad hoolikalt läbi mõelda ja üle mõõta. Üldjuhul on mõistlik arvestada vähemalt ühemeetrise avaga postide vahel. Nii on värava kasutusmugavus igal juhul tagatud.

Jalgvärav

Jalgväravate mõõdud ja viimistlus

Jalgväravad, mida me müüme ja paigaldame on sellised, mille mõõtudele me piiranguid ei sea. Teeme valmis täpselt sellise nagu sulle vaja on. Viimistluse koha pealt tasub teada, et jalgväravat saad meie käest tellida erinevates värvitoonides. Meie pakume väravaid kõikide RAL toonides, mida omakorda tsink + pulbervärvime ja ka kuumtsingime.

Jalgärava raam tehakse meie poolt nelikanttorust. Värava komplektis on käepide ning võtmega lsuletav lukk. Raam kaetakse sama materjaliga, millest on aedki ehitatud – puitlippide, paneeli või metalliga.

Aiatüübist sõltuvalt teostame ka jalgvärava täite. Näiteks puit, paneel, võrk, varb vms.

Jalgvärav – mida paigaldusel silmas pidada

Selleks, et jalgväravate kasutamine oleks ohutum, avaneb tavaliselt avaneb paigaldatud värav kinnistu poole. Nii ei kuku värav tänavale lahti ka siis kui selle lähistel askeldavad väiksed lapsed end unustavad või mänguhoogu satuvad. Ka loomade puhul, kes turnides käepidemeni võivad ulatuda on tagatud, et värav ebasobival momendil tänava poole lahti ei kuku.

Jalgvärav ei tohiks olla liiga kitsas. Nii on seda mugav kasutada ka näiteks jalgratta või lapsekäruga sisenemisel või väljumisel. Selle laius peaks olema minimaalselt 1 m.

Jalgväravate detailid

Paigaldame värava kõigi vajalike detailidega –  lingi ja lukuga, fikseerime hingedega eelnevalt betoneeritud väravapostidele. Väravapostid jalgväravale on valmistatud 80 x 80 mm. nelikanttorust.

Jalgväravaid on võimalik varustada fono-, videofono- või elektriluku vastusega. Nii lisandub turvalisust, sest lukk avaneb vaid avamisel ja seda ei pea eraldi lukustama.

Kui soovite ise väravat paigaldada, siis müüme kõik väravaks vajalikud materjalid. Küsi hinda siit

Jalgväravate paigaldus üle terve Eesti

Jalgväravaid ja muid aiaväravatega seotud tooteid paigaldame kõikjal Eestis. Meie pool teostatud tööd saavad kaasa kaheaastase garantii!

Jalgvärava paigaldus ei pea ilmtingimata kallis olema. Kui soovid hea hinnaga jalgväravat, siis pöördu kindlasti meie poole. Lisaks saame omalt poolt anda häid soovitusi selle kohta, mida ühe või teise aia elemendi (värav, automaatika jms.) paigaldamisel silmas pidada

Meilt saad oma hinnapäringule kiire vastuse

Selleks, et saaksime sulle hea pakkumise teha, võta meiega ühendust ja saada hinnapäring aadressil info@aiacentrum.ee või helista telefonil +372 5258 076.

Aeg-ajalt tekib enne pakkumise tegemist vajadus objekt üle vaadata. Sellisel juhul tuleme aegsasti kohale, vaatame objekti üle ja leiame koos kohapeal sulle sobiva lahenduse. Objekti ülevaatus ja meiepoolsete soovituste jagamine on igal juhul tasuta.

Vaata lisaks veel ka neid materjale: