Aiapaneelid on valmistatud metalltraatidest ja valida on kahe tüübi vahel – 3D paneelid ja 2 D paneelid.

Aiapaneelid on tehtud selliselt, et traadid on risti kokku keevitatud- vertikaalselt ja horisontaalselt. Sellest tuleneb ka nimi – keevispaneelid ja keevispaneelaed.

Aiapaneelid

3D AIAPANEELID

Nendel paneelidel on v-kujulised väljaulatuvad osad, mis annavad aiale suurema jäikuse.  Traadid on jämedamad kui võrkaia omad 4-5 mm. See muudab aia jäigemaks ja vastupidavamaks nii lumekoormusele, kuid näiteks ka laste ja koerte turnimisele.

3D paneele on olemas 5mm läbimõõduga traatidest ja 4mm läbimõõduga traatidest. Võrgusilm on mõõtmetega 50 x 200 mm.

2D AIAPANEELID

Need  paneelid on tasapinnalised,  ilma v-kujuliste väljaulatuvate osadeta. Sarnaselt 3D paneelidele on traadid risti  kokku keevitatud – vertikaalsed traadid (5 või 6 mm. diameetriga) horisontaalsete traatide (6 või 8 mm diam.) külge. Hinnalt on need kallimad kui 3D paneelid.

Mõlemaid paneele on lihtne paigaldada ja see käib kiirelt. Kinnitame paneelid postide külge spetsiaalsete U-klambritega või veidike odavamate postipealsete plastikklambritega. Aiale lisab praktilisust võimalus kõiki paneele ühekaupa välja vahetada.

Aiapaneelid on 2505 mm. pikkusega ja saadaval väga erineva kõrgusega, sõltuvalt soovitava aia kõrgusest.

2D paneelid on saada ainult 20cm vahedega. 1,03; 1,23; 1,43; 1,63; 1,83; 2,03; 2,23 ja 2,43

Aiapaneele võib osta eraldi või koos teiste paneelaia tarvikute ja väravamaterjalidega, kuid ka täislahendusena – koos meie paigaldusega.

Pakume kahe viimistlusega paneele: halli tooniga (kuumtsingitud) ja rohelisi (tsingitud ja pulbervärvitud, RAL 6005). Paneelidel on veel mõned toonid (pruun, must, tumehall), mida on võimalik tellida, aga neid ei ole tavaliselt laos kohe olemas vaid on vaja tellida. Tellimise aeg 3-4 nädalat.

Aiapaneelide paigaldus üle terve Eesti

Aedade ehitust ja aiapaneelide paigaldust pakume kõikjal Eestis. Teostatud töödele anname kolmeaastase garantii!

Kui aedade ehitus tundub teile kallis, siis pöördu meie poole, sest saame sulle pakkuda kvaliteetseid piirdeaedu mõistliku hinnaga.

Hinnapäringule kiire vastus

Selleks, et saaksime sulle hea pakkumise teha, võta meiega ühendust ja saada hinnapäring aadressil info@aiacentrum.ee või helista telefonil +372 5258 076.

Vajadusel tuleme kohale, vaatame objekti üle ja leiame koos kohapeal sulle sobiva lahenduse. See on loomulikult tasuta.

Vaata lisaks veel ka neid materjale: