Aiad ja väravad

Aiad ja väravad, mida me paigaldame, kannavad endas kliendiga tehtud põhjalikku eeltööd, hoolikalt valitud materjali ja kvaliteetset paigaldust. Kõikidele oma töödele anname kaheaastase garantii.

Aiad ja väravad, mida me paigaldame

Piirdeaiad

Aedade ehitamine on tegevus, millega oleme tegelenud palju aastaid. Seega saad meie käest hea kvaliteediga järgmised piirdeaiad:

Metallaiad

Metallaiad on rahva keeles tuntud varbaedade nime all. Kuna metallaiad on valmistatud korralikust materjalist, nad on kokku keevitatud, kuumtsingitud ja üle värvitud, siis on tegu on väga ilmastikukindla ja vastupidava aiaga.

Paneelaiad

Rohelisi PVC-ga kaetud paneeaedu kasutatakse peamiselt eramute, staadionite ja koeraaedikute piiramiseks, tsingitud kergpaneelaedu koolide, tootmis- ja laopindade piireteks.

Paneele on 5mm traadiga ja 4mm traadiga. Põnev on teada, et viimastel aastatel tellitakse üha rohkem paneelaedasid kui võrkaedasid.

Võrkaiad

Võrkaed on kruntide eraldamisel enamlevinud aiatüüp. Seda eelkõige materjalide soodsa maksumuse ning võrreldes teiste aiatüüpidega ka odavama paigalduse tõttu. Samuti on kvaliteetsete materjalidega korralikult paigaldatud võrkaiad tugevad ja vastupidavad

Puitaiad

Puitaiad on enamlevinud aiatüübid esiaedade ehitamisel ja seda põhjusega: kuivõrd puit on materjalina väga mitmekülgne, siis saab seda kasutada sisuliselt kõikvõimalike aiaprojektide puhul. Samuti pakuvad puidust aiad suuremat privaatsust, sest nad ei paista läbi.

Väravad, mida me paigaldame

Väravad on piirdeaedade lahutamatu osa. Juhul, kui sa ei tea millist väravat valida, siis võta meiega kindlasti ühendust. Hetkel pakume sulle järgmiseid väravaid.

Jalgväravad

Jalgväravad, mida me müüme ja paigaldame on sellised, mille mõõtudele me piiranguid ei saa. Üldiselt on jalgvärav varustatud võtmega suletava lukuga.

Jalgväravate puhul tasub veel teada seda, et valmistame neid ka vastavalt erisoovidele, st et teeme valmis täpselt sellise nagu sulle vaja on. Viimistluse koha pealt tasub teada, et jalgväravaid on võimalik tellida kuumtsingituna või kuumtsingituna + pulbervärviga kaetuna.

Jalgväravaid on võimalik varustada fono, videofono, elektriluku või elektriluku vastusega.

Vastavalt aia tüübile teostame ka jalgvärava täite. Näiteks puit, paneel, võrk, varb vms.

Tiibväravad

Väravatele on võimalik lisada automaatika, tabaluku aasad, maariivid, GSM juhtimine. Väravate täide vastavalt aia tüübile – puit, paneel, võrk, varb jne.

Tiibväravaid on võimalik tellida tellida kuumtsingituna või kuumtsingituna + pulbervärviga kaetuna. Vajaduse korral võimalik teha tiibväravaid, mis avanevad 180 kraadi.

Liugväravad ehk lükandväravad

Väravatele võimalik lisada automaatika, GSM juhtimine. Väravate täide vastavalt aia tüübile – puit, paneel, võrk, varb jne.

Liugväravaid võimalik tellida tellida kuumtsingituna või kuumtsingituna + pulbervärviga kaetuna. Liugväravate valmistamisel kasutame tehase relsse ja rullikuid, mis tagavad väravale pikaajalise töökindluse.

Paigaldame liugvärava vundamente metallifirmadele, kes valmistavad väravaid, kuid betoonitöid ise ei teosta.

Aiad ja väravad – paigaldus üle terve Eesti

Aiad ja väravad, mida me paigaldame, ei ole seotud konkreetse maakonnaga vaid osutame seda teenused kõikjal Eestis.

Teostatud töödele anname kolmeaastase garantii!

Hinnapäringule kiire vastus

Selleks, et saaksime sulle hea pakkumise teha, võta meiega ühendust ja saada hinnapäring aadressil info@aiacentrum.ee või helista telefonil +372 5258 076.

Vajadusel tuleme kohale, vaatame objekti üle ja leiame koos kohapeal sulle sobiva lahenduse. See on loomulikult tasuta.

Võta meiega ühendust ja me paigaldame aiad ja väravad vastavalt sinu soovile.

Aiad ja väravad teemaga seoses vaata lisaks veel ka neid materjale: