Aialipid on puitaia üks olulisemaid materjale. Puitaia lipid paigaldatakse aia ehituse käigus põõnadele (põiklatile) vertikaalselt. Üks hea omadus, mida aialipid aia omanikule annavad on asjaolu, et nende mõõtusid, värvi ja kuju omavahel kombineerides on võimalik oma aiale omapärane välimus anda.

Aialippidest sõltub suures osas see, milline sinu aed välja nägema hakkab. Seega tasub enne aia või aiamaterjalide tellimist aialippidele eraldi tähelepanu pöörata.

Aialipid

Aialipid – müük ja paigaldus

Juhul, kui soovid oma aeda ise ehitada, siis tasub teada, et müüme aialippe (nagu ka teisi aia ehituseks vajalikke materjale) ka ilma paigalduseta.

Selleks, et aialippide paigaldamine oluliselt sujuvamalt läheks, komplekteerime vajadusel ka kõik teised aia ehituseks vajalikud materjalid. Nõu ja hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust siin.

MÄNNI VÕI KUUSEPUIDUST AIALIPID

Meie pakutavad aialipid on männi- või kuusepuidust. Pakume kõige levinuma mõõduga aialippe, nii hööveldatud kui hööveldamata kujul.

Saematerjalist lõigatud aialipid (hööveldamata): 22 x 100 mm. või 25 x 125 mm

Hööveldatud aialipid: 18 x 95 mm, 21x95mm või 21 x 120 mm.

Eeltoodud mõõdud ei tähenda, et ei oleks võimalik tellida ka erisuuruses aialippe. Vajadusel pakume vastavalt soovile just sellises mõõdus aialippe nagu tellijal vaja on.

ERINEVA KUJUGA AIALIPID

Vajadusel lõikame lipid otsast teravnurka (st 45 ᵒ nurga alla) viltu. Samas – juhul kui selleks soovi peaks olema, saame aialipi ülemisele servale ka mõne erikuju anda. Niisugune töötlemine muudab aia välimust efektsemaks ja huvitavamaks.

Meeldetuletuseks – sirgete lipiotstega aial aitab niiskuse imendumist takistada horisontaalne katteliist aia ülemises servas.

VERTIKAALSED LAUAD

Pakume aia ehitamiseks ka vertikaalseid laudu, mille mõõdud varieeruvad aia disainist sõltuvalt. Laiema või kitsama laiusega lauad ning vahed kujundavad erineva välimusega aia.

Maksimaalset privaatsust pakuvad lauad, mis on paigaldatud suurema vahega, kuid kahekihiliselt mõlemale poole aeda. Sellisel moel on tagatud, et aed ei paista läbi ja samas näeb ka stiilne välja.

Aialippide müük ja paigaldus üle terve Eesti

Aialippe müüme ja paigaldame kõikjal Eestis. Teostatud töödele anname kolmeaastase garantii!

Kui aedade ehitus tundub kallis, siis pöördu meie poole, sest saame sulle pakkuda kvaliteetseid piirdeaedu mõistliku hinnaga.

Hinnapäringule kiire vastus

Selleks, et saaksime sulle hea pakkumise teha, võta meiega ühendust ja saada hinnapäring aadressil info@aiacentrum.ee või helista telefonil +372 5258 076.

Vajadusel tuleme kohale, vaatame objekti üle ja leiame koos kohapeal sulle sobiva lahenduse. See on loomulikult tasuta.

Vaata lisaks veel ka neid materjale: